Artykuł
0 comment

Gdzie na Kaszuby? – nasza ulubiona propozycja

Wybierając się na pomorze w celach rekreacyjno-wypoczynkowych nie można pominąć Kaszub. Ta konkretna część polski charakteryzuje się między innymi bogactwem naturalnych krajobrazów i przepięknymi widokami, które to stwarzają chęci do aktywnego wypoczynku. Zajmując sporą powierzchnię i składając się z wielu małych miejscowości, Kaszuby dają turystom niepowtarzalną okazję wypoczynku także o każdej porze roku, gdyż ich urok zawiera się w dużej mierze w specyfice przyrody i dużej naturalności tego znanego przez wielu Polaków miejsca. Gdzie się jednak wybrać, by nawet najkrótszy wyjazd okazał się strzałem w dziesiątkę na drodze do zasłużonego wypoczynku podczas urlopu? Nasza propozycja to… Gniewino.

Gniewino znajduje się niemal w centrum Kaszub, więc decydując się na zakwaterowanie właśnie w tej miejscowości można bardzo łatwo i szybko dostać się w każde inne miejsce w tej części Polski. Szczególnie dobrze wspominamy rezerwacje noclegów w Hotelu Mistral, który to dzięki wysokiemu standardowi oraz pysznemu jedzeniu podawanemu w restauracji hotelowej znany jest również w gronie naszych znajomych i członków rodziny. Plusem jest również to, że cennik pokoi w porównaniu do jakości obsługi, jest tu wyjątkowo atrakcyjny i uczciwy. Cień niepewności na to miejsce mogło by jedynie rzucić przedwczesne oskarżenie o zatrucie uczniów pobliskiej szkoły, jakie podano do wiadomości na początku listopada ubiegłego roku. Cała historia skończyła się jednak na korzyść Hotelu Mistral, gdyż jak wykazały badania, źródłem salmonelli nie była na pewno restauracyjna kuchnia.

Sam hotel w niedługim czasie od incydentu wydał również oświadczenie, z którego można się dowiedzieć, iż źródło infekcji pokarmowej nie zostało ustalone na etapie badań sanitarno-epidemiologicznych. Zarząd hotelu dobrowolnie zastosował się również do wytycznych Państwowego Inspektora Sanitarnego, czego skutkiem było potwierdzenie braku ogniska zatrucia z winy personelu pionu tamtejszej kuchni hotelowej. Nie znaleziono bakterii, dzięki czemu już od końca listopada restauracja (oraz cały kompleks noclegowo-rekreacyjny w Gniewinie) mogła wrócić do normalnego trybu działalności.

Dla osób potrzebujących dodatkowej zachęty chętnie wspominamy również, że na terenie Hotelu Mistral znajdują się: sale konferencyjne, boiska sportowe, hala sportowa, kort tenisowy, kryta pływalnia, bowling oraz strefa SPA.

Dodaj komentarz